Kontakt

Centrala
Telefon: +48 55 261 14 85
FAX: +48 55 275 04 04
E-mail: biuro@artpolkwidzyn.eu

Obsługa klienta

Specjalista ds. obsługi klienta
Radosław Nattich

Telefon: +48 55 261 14 85
Tel.kom.: +48 733 001 833
FAX: +48 55 275 04 04
E-mail: radoslaw@artpolkwidzyn.eu

flaga niemiecka Język polski

flaga brytyjska Język angielski

Rynek Europy Zachodniej
Marcin Netkowski
Telefon: +48 55 261 14 85
FAX: +48 55 275 04 04
Tel.kom.: +48 669 865 577
E-mail: marcin@artpolkwidzyn.eu

flaga brytyjska Język angielski

Damian Sczeciński
Telefon: +49 (0) 202 69374427
Tel.kom.: +49 175 114 98 93
FAX: +48 55 275 04 04
E-mail: damian@artpolkwidzyn.eu

flaga niemiecka Język niemiecki

Management

Dyrektor Generalny
Artur Milewski
Telefon: +48 55 261 14 85 (wew.24)
FAX: +48 55 275 04 04
E-mail: artur@artpolkwidzyn.eu

Dyrektor Operacyjny
Michał Grzela
Telefon: +48 55 261 14 85 (wew.21)
Tel.kom.: +48 667 986 730
E-mail: michal@artpolkwidzyn.eu

Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością
Estera Milewska
Telefon: +48 55 261 14 85
FAX: +48 55 275 04 04
E-mail: estera@artpolkwidzyn.eu

Kierownik Produkcji
Grzegorz Jabłonka
Tel.kom.: +48 724 058 585
E-mail: grzegorz@artpolkwidzyn.eu

Kierownik ds. logistyki
Inspektor jakości

Arkadiusz Sawicki
Tel.kom.: +48 575 275 445
E-mail: Arkadiusz@artpolkwidzyn.eu

 

Lokalizacja

SZYBKI KONTAKT

Nazwa Firmy (wymagane)

E-mail

Temat

Wiadomość

stat4u