Obtained ISO 9001:2009

      Artpol PPHU w grudniu 2012r spełniło wszelkie wymogi jednostki certyfikującej i uzyskało certyfikat ISO 9001:2009 nadany przez TUV.

     W celu zapewnienia naszym kontrahentom produktów jak najwyższej jakości oraz profesjonalnej obsługi od projektu po wyrobów gotowych. Artpol PPHU wprowadziło procedury dzięki którym świadczone usługi są najwyższej jakości z zachowaniem określonych zasad funkcjonujących na rynku w całej Europie.

     Certyfikat ISO został nadany dla przedsiębiorstwa produkującego opakowania antystatyczne ESD i zapewnia, iż wszystkie prowadzone działania zgodne są z określonymi zasadami i normami zapewniającymi powtarzalność produktu i procesu.

      Dzięki temu PPHU„ Artpol” jest dla kontrahenta wiarogodnym i rzetelnym partnerem w dziedzinie produkcji opakowań antystatycznych ESD.

      Jesteśmy przekonani, iż nasze działania pro rozwojowe, zarówno w sferze produktów, rzetelnego doradztwa, profesjonalnej obsługi, jak i pozostałej działalności zostaną zauważone i docenione przez obecnych, jak i nowych kontrahentów.

stat4u